O nás

Advokátní kancelář ONISKO & HOLEŠOVÁ založili v roce 2007 Jakub Onisko a Stella Holešová, advokáti s předchozí praxí v českých i mezinárodních advokátních kancelářích. Od r. 2009 s kanceláří spolupracuje rovněž Martin Štencel. Mezi našimi klienty jsou právnické i fyzické osoby, české i zahraniční. Klientům poskytujeme právní pomoc v jednotlivých případech i dlouhodobou spolupráci. Při naší práci přikládáme velký význam důkladnému poznání potřeb klientů a osobnímu kontaktu s nimi. Vedle poradenské činnosti mají advokáti naší kanceláře bohaté zkušenosti i se spornou agendou při zastupování před soudy všech stupňů v celé České republice. Spolupracujeme s notáři, exekutory, znalci, daňovými a účetními poradci. Jsme schopni poskytovat i rychlé telefonní konzultace, zejména voblasti obchodního a pracovního práva.

 Reference:


Mezinárodní společnosti: Sodexo (facility management), Le Chèque Déjeuner (kupóny), McDonald´s (stravování), Rodamco-Unibail (nemovitosti), Valorel (nemovitosti), Lachant Spring (průmysl), Cargo Van (automobilový průmysl), Arthur Hunt (agentura práce a executive search), 5àSec (služby), STIC (doprava)

České společnosti : Kofola (nápoje), Neoluxor (knihkupectví), JOSH (sklo), Expo JS (pořádání výstav), Infinit (wellness), Escadra (architekti a projekční kancelář)